III liga: Świtowcy nad Bałtykiem

Przebywająca na zgrupowaniu w Miedzyzdrojach drużyna Świtu Szczecin zwyciężyła 2:0 w meczu sparingowym ligowego rywala. Skolwinianie po raz drugi tej zimy ograli ekipę Bałtyku Koszalin.

Obie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie pojedynku. Wynik tuż po przerwie strzałem lewą nogą w długi róg otworzył Paweł Krawiec. Natomiast niespełna 20 minut pózniej piłka skozłowała przed bramkarzem z Koszalina po nieprzyjemnym strzale Kacpra Wojdaka z około 25 metrów i ponownie znalazła się w siatce Bałtyku.

Tym akcentem Świtowcy zakończyli drugi dzień zgrupowania, które potrwa do soboty. Zawodnicy trenerów Polakowskiego i Chwastka przygotowują się do inauguracji rundy wiosennej, kiedy to w 9 marca zmierzą się w Koninie z miejscowym Górnikiem.

ŚWIT SZCZECIN – BAŁTYK KOSZALIN 2:0(0:0)
1:0 Paweł Krawiec 48’
2:0 Kacper Wojdak 67’

Świt: Matłoka – Nagel (75’ Knyrek), Bil, Adamczuk (73’ Mach), Kosacki – Krawiec (58’ Nwaogu), Szczepanik G. (60’ Zieliński), Wojdak, Szczepanik O., Peda (46’ Wyganowski) – Nagórski (55’ Emche)