WLJM: Świt pokonał Stal

Juniorzy młodsi naszego Klubu pokonali w ostatniej kolejce w meczu derbowym zespół Stali Szczecin 4:0.

Młodzi piłkarze w błękitno-białych pasiakach po golach Bartosza Jerzaka i Kacpra Zimowskiego prowadzili do przerwy 2:0, natomiast 5 minut po zmianie stron swoją drugą bramkę tego dnia zdobył Bartosz Jerzak, a wynik spotkania ustalił Mikołaj Siepracki. Spotkanie zakończyło się zatem okazałym zwycięstwem Świtowców, którzy byli od swoich przeciwników wyraźnie lepsi.

Zawodnicy trenera Wojciecha Horby zanotowali dzięki temu trzecią wygraną z rzędu, a w następnej serii gier powalczą o kolejne punkty z zespołem Błękitnych Stargard.

ŚWIT SZCZECIN – STAL SZCZECIN 4:0 (2:0)

1:0 Bartosz Jerzak 20’
2:0 Kacper Zimowski 32’
3:0 Bartosz Jerzak 50’
4:0 Mikołaj Siepracki 65’

Świt: Szcześniak – Kuźniarz, Zimowski, Woźniak, Krzywina – Jerzak, Jarecki, Kucharzyk, Siepracki –