WLJ Starszych: Wygrana w Policach z Ursusem Warszawa

W sobotę na boisku przy ul. Piaskowej w Policach (sztuczna nawierzchnia) rozegrany został mecz kontrolny pomiędzy naszymi juniorami starszymi, a Ursusem Warszawa U17. Podopieczni Andrzeja Gawrona wygrali 2:1. Obie bramki dla Świtu strzelił Kuba Konieczyński w 10 i 30′.

Mecz toczył się z lekką przewagą naszych zawodników, którzy szybko objęli prowadzenie. Chwilę później padła druga bramka i po pierwszej połowie stan meczu wynosił 2:0 dla Świtowców.
Druga połowa to dużo akcji bramkowych z obu stron. W szczególności w końcowej fazie zawodnicy Świtu razili brakiem skuteczności. Bramka dla Ursusa padła po przeprowadzonym kontrataku w końcowych minutach meczu.
Była to druga gra kontrolna juniorów starszych. W poprzednim tygodniu nasza drużyna uległa juniorom Pogoni Szczecin (CLJ) 2:3 (0:3).

Świt: M. Cieśliński – M. Masiukiewicz, D. Maślewski, A. Sobieraj, M. Podgórski – W. Czuryszkiewicz, K. Mucha, M. Wierzbicki, M. Kraśniewicz – P. Kowalski, K.Konieczyński.
W drugiej połowie grali również: M. Jarkowski, P. Urban, K. Wasilewski, T. Chabrowski, M. Pańczyszyn.