Dawid Zieliński kolejnym wzmocnieniem

21-letni pomocnik Dawid Zieliński dołączył do zespołu Dumy Skolwina. Piłkarz występował ostatnio w rezerwach szczecińskiej Pogoni.

Popularny „Ziele” w minionym sezonie rozegrał 27 spotkań w III lidze, w których zdobył 3 bramki. W sezonie 2016/2017 zawodnik był zgłoszony do rozgrywek ekstraklasy, oczywiście w barwach Portowców, jednak nie było dane mu zadebiutować na najwyższym szczeblu ligowym w kraju. Jego atutami są bez wątpienia nienaganna technika oraz niekonwencjonalne podanie otwierające.

Dawid z pewnością podniesie rywalizację w środku pola, gdzie da nam również dodatkowe możliwości. Choć nie jest tajemnicą, że w tej strefie boiska mamy zawodników o wysokich umiejętnościach, więc każdy z nich, aby zająć miejsce w pierwszym składzie będzie musiał znajdować się w najwyższej dyspozycji. Ponadto Dawid pokazał się z niezłej strony podczas okresu przygotowawczego, w którym wpisywał się również na listę strzelców – powiedział o transferze pomocnika trener Paweł Ozga.

Witamy Dawida w północnym Szczecinie i życzymy mu powodzenia w nowych barwach. Kibice natomiast liczą na jego dobre występy w błękitno-białych pasiakach.