Sebastian Murawski pierwszym wzmocnieniem

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył Sebastian Murawski. Wywodzący się z Kamienia Pomorskiego defensor reprezentował ostatnio barwy II-ligowej Wisły Puławy, a wcześniej także takich klubów jak Chrobry Głogów, Rozwój Katowice czy Błękitni Stargard.

Mimo młodego wieku Sebastian zaliczył również 8 występów w ekstraklasie w barwach Pogoni Szczecin, a debiutował na najwyższym szczeblu 17 maja 2015 przeciwko Górnikowi Zabrze. Liczymy, że będzie solidnym punktem skolwińskiej defensywy oraz że z jego doświadczenia będą mogli czerpać również młodsi koledzy z zespołu. Piłkarz miał już okazje zżyć się z zespołem podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim.

Witamy Sebastiana w Klubie, cieszę się że kolejny zdolny zawodnik z regionu dołączył do naszej drużyny i będzie pomagał nam w walce o ligowe punkty. Jego transfer wpisuje się doskonale w filozofię prowadzenia naszego Klubu, a więc aby bazować w głównej mierze na najlepszych zawodnikach związanych z Pomorzem Zachodnim i Szczecinem – podsumował transfer Paweł Adamczak – prezes Świtu.