III liga: Michał Misiak ostatnim wzmocnieniem

21-letni Michał Misiak, który posiada również kanadyjskie obywatelstwo, a ostatnio reprezentował barwy łomżyńskiego ŁKSu, dołączył do drużyny Dumy Skolwina. Michał może występować na pozycji bocznego pomocnika lub obrońcy, dzięki czemu daje dodatkowe pole manewru szkoleniowcom Świtu.

Piłkarz popsuł w ostatniej rundzie nastroje ponad 16-tysięcznej publice na stadionie łódzkiego Widzewa, kiedy to jego ŁKS ograł podopiecznych Franciszka Smudy 1:2, a Michał został autorem jednej z bramek. Wcześniej reprezentował barwy drużyn ze wschodniej Polski, Stali Mielec oraz Cosmosu Nowotaniec (III liga). Zawodnika wyróżniają cechy motoryczne oraz nieustępliwość w walce o każdą piłkę. Mimo młodego wciąż wieku, ma już za sobą także spory bagaż doświadczeń. Liczymy, że w ekipie z północnego Szczecina będzie sprawcą podobnych niespodzianek jak tej na stadionie RTSu. Najbliższa okazja ku temu już w najbliższą niedzielę o godzinie 15.00, kiedy Świtowcy w meczu u siebie podejmą Elanę Toruń.

Wzmocnienie rywalizacji wśród zawodników ze statusem młodzieżowca, było jednym z naszych założeń i osoba Michała świetnie wpisuje się w tą koncepcje. Witamy go w Klubie i życzymy mu udanych występów z herbem Świtu na piersi – ocenił transfer Rafał Jabłonowski, II trener zespołu.