Zwycięstwo z Chrobrym Głogów

Szósty sparing Świtowców podczas zimowych przygotowań do rundy rewanżowej zakończył się ich zwycięstwem 2:3. Należy jednak dodać, że Skolwinianie ograli nie byle kogo, bo poważnego kandydata do gry w Ekstraklasie w przyszłym sezonie.

Bramki w tym meczu zdobyli Grzegorz Szczepanik i Michał Kołodziejski w pierwszej połowie oraz Charles Nwaogu po przerwie.

Chrobry Głogów  – Świt 2 : 3 (1 : 2)

Bramki: Szymon Nowicki 8, Przemysław Trytko 87 – Grzegorz Szczepanik 13, Michał Kołodziejski 39, Charles Nwaogu 88

Chrobry Głogów: Anatoli Gospodinow (46 Sławomir Janicki) – Michał Ilków-Gołąb (46 Karol Danielak), Daniel Wajsak, Michał Michalec (46 Przemysław Stolc), Ariel Wawszczyk, Marcel Gąsior (46 Seweryn Michalski), Maciej Kona (46 Robert Mandrysz), Szymon Nowicki (46 Bartosz Machaj), Łukasz Szczepaniak (46 Konrad Kaczmarek), Serhij Napołow (30 Damian Sędziak; 60 Jakub Bach), Damian Kowalczyk (46 Przemysław Trytko).

Świt Skolwin (Szczecin): Przemysław Matłoka – Patryk Bil (65 Dominik Dziąbek), Paweł Odlanicki-Poczobut (46 Sebastian Nagel), Michał Kołodziejski (76 Paweł Odlanicki-Poczobut), Grzegorz Szczepanik, Kacper Wojdak (23 Adam Ładziak), Krzysztof Filipowicz (60 Charles Nwaogu), Oskar Szczepanik (46 Jakub Hilicki), Maciej Wyganowski (46 Paweł Krawiec), Adam Nagórski (46 Bartosz Sobinek), Kamil Walków (46 Mateusz Kosacki).