III liga: Świtowcy wznowili treningi

Seniorzy Świtu Szczecin powrócili do treningów po przerwie, związanej z końcem rundy jesiennej. Podopieczni duetu Paweł Ozga – Rafał Jabłonowski przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęli treningiem na hali, ponieważ już w najbliższą sobotę wezmą udział w dwóch turniejach halowych w niemieckich miejscowościach Schwedt oraz Torgelow.

W zajęciach udział wzięło 22 zawodników, a wśród nich pozyskany zimą z Vinety Wolin – Adam Nagórski. Na treningu zabrakło natomiast Bartosza Sobinka oraz Jakuba Ostrowskiego, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu klubów, lecz już teraz wiadomo, że zainteresowanie 'Ostrym’ wyraził III-ligowy KS Polkowice, natomiast Bartosz Sobinek prawdopodobnie trafi do jednego z Klubów z regionu.

Kibice Dumy Skolwina, stęsknieni za piłkarskimi emocjami liczą na dobry występ naszej drużyny za Odrą. Wszystkich Państwa mających możliwość wsparcia naszych zawodników bezpośrednio z trybun, serdecznie zapraszamy! Tym bardziej, że pierwszy mecz sparingowy na pełnowymiarowym boisku, Świt rozegra dopiero 24 stycznia (środa) w Stargardzie z tamtejszymi Błękitnymi.