Akademia: Juniorzy Starsi z kompletem zwycięstw

W miniony weekend drużyna Juniorów Starszych Świtu zmierzyła się w kolejnym meczu ligowym z zespołem Gwardii Koszalin. Młodzi Świtowcy pokonali „Gwardzistów” 2:1 i tym samym po 4 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie komplet zwycięstw.

Pierwszy gol w tym meczu padł w 32 minucie, kiedy to Kacper Kozanecki zamknął na prawym skrzydle akcję całego zespołu. Do przerwy utrzymało się jedno bramkowe prowadzenie Świtowców.
W drugiej połowie na niespełna kwadrans przed końcem Arkadiusz Zakrzewski wykazał się największym sprytem w polu karnym i dobił uderzenie kolegi podwyższając na 2:0 dla Świtu. Goście z Koszalina zdobyli jeszcze bramkę kontaktową, ale młodzi zawodnicy z północnego Szczecina nie dali sobie już wydrzeć tego zwycięstwa i mogli cieszyć się z kolejnych cennych 3 punktów.
ŚWIT SZCZECIN – GWARDIA KOSZALIN 2:1 (1:0)
1:0 Kacper Kozanecki 32’
2:0 Arkadiusz Zakrzewski 74′
Świt: Wróblewski – Pawełczak, Kozanecki, Ptak, Trzciński, Kosiński, Lisiński, Szulc, Zadorozhnyi, Chromik, Tomaszewski.
Grali także: Janicki, Zakrzewski, Budny, Dulewski, Mazurkiewicz