Akademia: Juniorzy Młodsi podtrzymują zwycięską passę

Wzorem starszych kolegów zwycięstwo odnieśli także Juniorzy Młodsi naszego klubu, którzy wygrali drugi mecz w bieżących rozgrywkach pokonując rówieśników z Gwardii Koszalin 2:1.

Wynik otworzył w 23 minucie spotkania Gabriel Flejter, który wykorzystał zgranie głową Miłosza Gralaka. Goście z Koszalina jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać.
Po zmianie stron podopieczni trenera Roberta Kaczorowskiego zadali jednak decydujący cios, kiedy to 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry skutecznie główkował Xavier Odolczyk, po dograniu Kacpra Gładysza.
Młodym Świtowcom należą się wielkie brawa za determinację i walkę do końca. Mamy nadzieję, że to zwycięstwo będzie dla nich bodźcem do kolejnych dobrych występów! ?⚪️?
ŚWIT SZCZECIN – GWARDIA KOSZALIN 2:1 (1:1)
1:0 Gabriel Flejter 23’
2:1 Xavier Odolczyk 88’
Świt: Bruger – Gładysz, Gralak, Szubała, Porzuczek, Borkiewicz, Kosiński, Bielawski, Białobrzeski, Gołuchowski, Flejter.
Grali także: Piec, Skobel, Trzeba, Odolczyk, Zawidzki