Akademia: Młodzi Świtowcy ogrywają FASE

Pierwsze zwycięstwo odnotowali w ten weekend Juniorzy Młodsi Świtu, którzy pokonali w pojedynku derbowym zespół FASE Szczecin 3:2.

Pierwszą bramkę dla ekipy z północnego Szczecina zdobył Miłosz Gralak, który w 6 minucie pokonał bramkarza rywali strzałem głową. Po zmianie stron losy meczu się odwróciły i to goście wyszli na prowadzenie, ale ambitnie grający podopieczni Roberta Kaczorowskiego i Vadima Sherepy najpierw na nieco ponad kwadrans przed końcem doprowadzili do wyrównania po kolejnej główce Miłosza Gralaka, a 5 minut później zwycięską bramkę dla młodych Świtowców strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Kacper Bielawski.
Brawo chłopski za walkę i charakter! Teraz już liczymy, że pech Was opuścił i będziecie gromadzić kolejne punkty! ??
ŚWIT SZCZECIN – FASE SZCZECIN 3:2(1:0)