Klubowe podsumowanie sezonu żeglarskiego 2021

Sezon żeglarski już za nami. Sprzęt pływający wyciągnięty z wody na zasłużony odpoczynek. Przyda się trochę wolnego po tak intensywnym sezonie w naszym wykonaniu. Jak co roku, zima to dla nas czas intensywnych przemyśleń i podsumowań tego co się wydarzyło, co wspólnie sportowo osiągnęliśmy w 2021 roku. A udało się dużo!

Niezmiennie od kilku lat przyświeca nam cel popularyzacji żeglarstwa na Północy Szczecina oraz w całym Szczecinie. Z roku na rok, udaje się zarażać pasją do tej dyscypliny coraz więcej osób. Dla wielu są to pierwsze spotkania ze sportami wodnymi (ale…. często okazuje się, że nie ostatnie 😉). Kolejny sezon 2021 pokazuje, że żeglarstwo to piękny sport i my Świtowcy go uwielbiamy! Jest nas coraz więcej i zaczynamy odnosić sukcesy sportowe w rywalizacji o medale Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych!
Za miniony sezon podziękowania kierujemy w szczególności do trenera Tomasza Franczaka oraz komandora przystani Janusza Skweresa oraz naszego wieloletniego Sponsora – Polskiej Żeglugi Morskiej 🏅⬇👏