WLJM: Zaległości odrobione z nawiązką

Drużynę Juniorów Młodszych po nie najlepszym meczu w Kołobrzegu czekał jeszcze zaległy pojedynek z Sokołem Karlino, który odbył się we wtorek na obiektach Świtu. Młodzi Skolwinianie przekonująco pokonali rówieśników z Karlina aż 8:0!

Początek meczu nie zapowiadał, aż tak wysokiego zwycięstwa podopiecznych Roberta Kaczorowskiego, ponieważ błękitno-biali objęli prowadzenie dopiero w 28 minucie spotkania. Później jednak młodzi Świtowcy stworzyli sobie mnóstwo okazji strzeleckich i do przerwy prowadzili różnicą trzech bramek.
Po zmianie stron gospodarze dołożyli kolejne pięć bramek i przekonująco wygrali dopisując do swojego dorobku punktowego 3 oczka. Drużyna Juniorów Młodszych kształtuje się od kilku miesięcy i jak pokazało spotkanie z Sokołem Karlino w zespole jest potencjał do dalszego rozwoju.
Dzisiaj zagraliśmy odważnie, bardzo chcieliśmy przekonująco wygrać i cel ten zrealizowaliśmy. Od początku dominowaliśmy na boisku, choć dość długo musieliśmy czekać na pierwszego gola. Cieszymy się z tego zwycięstwa i z optymizmem przystąpimy do ostatniego w tym roku pojedynku z Gavią w Choszcznie – podsumował spotkanie opiekun Świtowców, Robert Kaczorowski.
ŚWIT – SOKÓŁ KARLINO 8:0 (3:0)