Świt Skolwin pokonał faworyta

Piłkarze Świtu nie zwalniają tempa. W ósmej kolejce III ligi odnieśli czwarte w sezonie zwycięstwo. Tym razem przed własną publicznością pokonali Kotwicę Kołobrzeg 3:1 (1:1).

Mecz nie rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy w 7 minucie po strzale Trojanowskiego przegrywali 0:1. Była to dopiero trzecia bramka stracona przez Świt w tym sezonie. Piłkarze ze Skolwina długo nie mogli sforsować defensywy Kotwicy. Dopiero rzut karny egzekwowany przez Nagórskiego przyniósł wyrównanie. Przed przerwą gości osłabił Retlewski, który zobaczył czerwoną kartkę. Kotwica kończyła mecz w „dziewiątkę”, bo czerwony kartonik w II połowie dodatkowo wykluczył z gry zdobywcę bramki Trojanowskiego. Świt po przerwie ustalił wynik meczu po bramkach Ładziaka (64) i Kopcia (85).