III liga: Skrót meczu Jarota Jarocin – Świt

Emocji nie brakowało w Jarocinie w III-ligowym pojedynku z Jarotą. Kibice zobaczyli dwa gole, a mecz zakończył się remisem 1:1. Dla nas trafił Patryk Bil. Z kolei dla jarocińskiej ekipy na listę strzelców wpisał się Miłosz Kowalski.

Sobotnie spotkanie rozgrywane w ramach 20. kolejki III ligi gr. drugiej lepiej rozpoczęli gospodarze, ale w ich grze zabrakło skuteczności i szczęścia. Wykorzystali to piłkarze ze Szczecina, którzy w 33. minucie objęli prowadzenie. Świetnie wykonany rzut rożny przez Macieja Wyganowskiego na gola głową zamienił Patryk Bil. Na odpowiedź JKS-u czekaliśmy do 85. minuty. Wtedy z bliskiej odległości futbolówkę do siatki skierował Miłosz Kowalski.

Jarota Jarocin – Świt 1:1 (0:1)
33’ – Patryk Bil
81’ – Miłosz Kowalski

ŚWIT: Matłoka – Kosacki, Mach, Bil, Wyganowski – Wojdak, Krawiec (65 Nwaogu), G. Szczepanik (60 Zieliński), O. Szczepanik (87 Kołat), Emche (53 Peda) – Nagórski