WLJ: Zwycięstwa drużyn młodzieżowych

Juniorzy Starsi naszego klubu pokonali w miniony weekend przy Stołczyńskiej 100, zespół Kotwicy Kołobrzeg aż 13:0! Podopieczni Andrzeja Gawrona zaaplikowali swoim rywalom osiem bramek już do przerwy, a po zmianie stron kolejne pięć i po nieco ponad godzinie gry arbiter przerwał spotkanie z powodu niedostatecznej ilości zawodników w zespole rywali (kończyli mecz w szóstkę).

ŚWIT SZCZECIN – KOTWICA KOŁOBRZEG 13:0 (8:0)
Bramki: K.Mucha 5, Sz.Emche 3, D.Dziąbek 2, D.Maślewski, P.Kowalski, M.Kraśniewicz.

Juniorzy młodsi z Północnego Szczecina ograli natomiast na wyjeździe Barlinecką Akademię Futbolu. Zawodnicy trenera Wojciecha Horby, choć do przerwy remisowali 1:1, to w ostatecznym rozrachunku zwyciężyli 2:4. W kolejnym meczu nasi młodzi zawodnicy zmierzą się w pojedynku derbowym ze Stalą Szczecin w Skolwinie, na który wszystkich Państwa zapraszamy!

BARLINECKA AKADEMIA FUTBOLU – ŚWIT SZCZECIN 2:4 (1:1)
Bramki: J.Prokopowicz 2, K.Ścibisz, M.Siepracki.