Trampkarze Świtu z wysokimi zwycięstwami w derbach

W 2.kolejce rozgrywek trampkarze Świtu podejmowali u siebie rywala ze Szczecina, a więc poniedziałkowe spotkanie można nazwać derbowym. Gospodarze pewnie pokonali Iskierkę 13:0. Warto zaznaczyć, że jest to 11 mecz z rzędu bez porażki młodych Świtowców.

Mecz rozgrywany był pod dyktando gospodarzy, którzy już w 1 minucie i pierwszym uderzeniu pokonali bramkarza gości. Strzelanie przy Stołczyńskiej rozpoczął B. Gurazda. Gospodarze nie zamierzali odpuszczać i ruszyli za ciosem. Wynik do przerwy – 6:0.

II połowa to potwierdzenie pełnej dominacji z pierwszej części spotkania. Widzieliśmy wiele ciekawych sytuacji podbramkowych i pięknych goli m.in. ten z 25 m w wykonaniu E. Tucholskiego, który umieścił piłkę tuż przy „okienku” bramki.

Bramki zdobyli:

B. Gurazda x3, K. Ścibisz x4, E. Tucholski x3, K. Sadowski x2, M, Sacha.

Skład : Gaworski, Sygit, Chabrowski, Grudziński, Majchrzak, Olejniczak, Sacha, Ścibisz, Tucholski, Wysocki, Gurazda.

Grali również : Lisiński, Pawłowski K, Wróblewski, Buntiłow, Sadowski, Jankowiak, Mazurkiewicz

W trzeciej kolejce zawodnicy z północnego Szczecina udali się do Załomia, gdzie przyszło im zmierzyć się z gospodarzem obiektu – Jeziorakiem. Mieliśmy więc serię meczów derbowych. Wynik podobnie jak w poprzedniej kolejce dał wiele radości sympatykom i kibicom dumy Skolwina. Wynik meczu zatrzymał się na liczbie 11:0

B. Gurazda x2, K. Ścibisz x4, E. Tucholski x2, K. Sadowski, R. Chabrowski, O. Lisiński.

Skład : Gaworski, Sygit, Chabrowski, Majchrzak, Olejniczak, Sacha, Ścibisz, Mazurkiewicz, Wysocki, Lisiński, Gurazda.

Grali również : Sadowski, Tucholski, Grudziński